Toaletki do wizażu

Z myślą o kim projektujemy toaletki do wizażu?

Toaletki do makijażu są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego studia wizażu, salonu kosmetycznego czy szkoły wizażu. Toaletka doskonale uzupełni i ozdobi także domowe wnętrza, jak sypialnia czy garderoba, nadając im klasy i elegancji. 

Toaletka do makijażu jest meblem, który może okazać się pomocny w lepszej organizacji przestrzeni i utrzymaniu porządku. W toaletce można przechowywać kosmetyki, akcesoria czy biżuterię, co zapewne doceni każda kobieta. Powierzchnia robocza blatu pozwoli na rozłożenie wszystkich kosmetyków i akcesoriów niezbędnych przy wykonywaniu makijażu. Toaletka dla wizażysty musi spełniać powyższe warunki i posiadać wystarczającą ilość miejsca na niezbędne do pracy produkty, których zazwyczaj każdy wizażysta ma bardzo dużo w swoich zbiorach. 

Czym kierujemy się tworząc toaletki do makijażu?

Na etapie projektowania naszych toaletek skupiamy się na tym, aby połączyć ich design oraz funkcjonalność. Pragniemy, aby toaletki były ozdobą dla wnętrz, ale także spełniały wymagania ich użytkowników pod kątem organizacji i przechowywania produktów. W procesie produkcji wybieramy tylko najwyższej klasy materiały, dzięki którym nasze meble są trwałe. Poza tym dopracowujemy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a jest to możliwe dzięki temu, że toaletki są tworzone ręcznie w naszej pracowni.

Jakie toaletki znajdują się w naszej ofercie?

W naszym asortymencie znajdują się toaletki dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oferujemy toaletki do wizażu w wielu różnych rozmiarach, stylach czy konfiguracjach. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno profesjonaliści, którzy mogą docenić toaletki z wieloma szufladami, które pomieszczą dużą ilość kosmetyków, jak również osoby niezajmujące się zawodowo wizażem. Poza toaletkami, które są w stałej sprzedaży wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie klienta. Możemy wykonać toaletkę skrojoną na miarę potrzeb klienta, w wybranej wielkości, z wybranego materiału itd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.